Hej, postanowiłam założyć bloga :)
Nigdy tak owego nie prowadziłam więc jest to dla mnie zupełna nowość.
Od około pół roku lepię z modeliny :) Zaraziła mnie tym moja koleżanka.
Myślę, że jak na pierwszy post wystarczy.
Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam Słodka Modelina
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz