wtorek, 29 kwietnia 2014

Kocham babeczki!

Hej!
Co najbardziej lubię lepić?
Jak po tytule posta możecie zauważyć są to babeczki (cupcakes).
Teraz kilka zdjęć najbardziej zwariowanych wzorów babeczek :
                 Pozdrawiam serdecznie
                                                                                                                     Słodka Modelina <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz