wtorek, 29 kwietnia 2014

Kocham babeczki!

Hej!
Co najbardziej lubię lepić?
Jak po tytule posta możecie zauważyć są to babeczki (cupcakes).
Teraz kilka zdjęć najbardziej zwariowanych wzorów babeczek :
                 Pozdrawiam serdecznie
                                                                                                                     Słodka Modelina <3

niedziela, 27 kwietnia 2014

Witam :)

Hej, postanowiłam założyć bloga :)
Nigdy tak owego nie prowadziłam więc jest to dla mnie zupełna nowość.
Od około pół roku lepię z modeliny :) Zaraziła mnie tym moja koleżanka.

Myślę, że jak na pierwszy post wystarczy.
                                                                                                 Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam                                                                                                                                                       Słodka  Modelina