Hej!
Co najbardziej lubię lepić?
Jak po tytule posta możecie zauważyć są to babeczki (cupcakes).
Teraz kilka zdjęć najbardziej zwariowanych wzorów babeczek : Pozdrawiam serdecznie Słodka Modelina <3
Hej, postanowiłam założyć bloga :)
Nigdy tak owego nie prowadziłam więc jest to dla mnie zupełna nowość.
Od około pół roku lepię z modeliny :) Zaraziła mnie tym moja koleżanka.
Myślę, że jak na pierwszy post wystarczy. Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam Słodka Modelina